Klub Ulita

Je v provozu od roku 1996 a společně s dobrovolnickou čajovnou tvoří příjemné zázemí především pro děti a mládež (organizovanou i neorganizovanou, tj. pro členy i nečleny). Je přístupný bezplatně a využít jej mohou všichni bez ohledu na věk. Otevřený je během školního roku, průměrně 18 hodin týdně, o letních prázdninách jen výjimečně. Provoz zajišťují Uliťáci (dobrovolníci a brigádník), kteří zároveň obsluhují v čajovně.

Slouží pro setkávání s přáteli, zábavu i odpočinek, navazování nových kontaktů, sdílení zkušeností aj. Návštěvníci se můžou zúčastnit akcí pořádaných přímo Ulitou (jako hosté nebo přímo jejich pořadatelé), uskutečnit vlastní nápad nebo klubovnu využít různorodě – třeba ke zkoušení ochotnického divadla, hraní na hudební nástroje, tanečním lekcím, k přípravě do školy, promítání fotografií, schůzkám dětských oddílů, oslavám narozenin, setkávání neformálních skupinek a jiné.

Využít lze bezplatné wi-fi připojení, hračky pro nejmenší a malou knihovničku. Největším lákadlem je ale VELKÁ sbírka společenských a deskových her. Přilehlá travnatá plocha u budovy se zase hodí pro nejrůznější sportovní aktivity, k zapůjčení máme pétanque, kubb, ringo, mölkky, líný tenis. 

 


 

DÍLČÍ KLUBY

Malé neformální skupinky (6-15 osob), které mají v prostorách Ulity své zázemí, vznikly spontánně v průběhu jejího fungování. Scházejí se pravidelně, většinou 1x týdně pod vedením zkušených lektorů, jsou otevřeny všem zájemcům, vstup je volný. Klidně se zastavte. 

 • Klub GO Blansko
 • Klub deskových her
 • Klub Taichi
 • Florbalový klub
 • Hraní na hudební nástroje
 •  
  Máte-li chuť, můžete založit svůj vlastní. Rádi vám poskytneme naše zázemí a zkušenosti.
   
   
   


  Dnes je So 15.6.2024
  | Služby pro tento týden