Druhy akcí

Ulita se zaměřuje na pořádání kulturních, vzdělávacích a společenských akcí nejrůznějšího druhu i zaměření a to už od r. 1993. Patří k velmi aktivním blanenským organizátorům (přehled všech místních akcí zde).

Na dalších zajímavých akcích Ulitu najdete jako spolupořadatele (Den Země na Rychtě Krásensko, Festival Rajbas) nebo účastníka (BambiFest, Den pro děti v Nemocnici Blansko, FestKaťák, Zažít Blansko jinak).

 

Navštívit můžete:

- klubové pořady
- Externí akce

KLUBOVÉ POŘADY

Jednorázové nebo pravidelné akce nejrůznějšího druhu a zaměření, konají se v klubových prostorách během školního roku, nejvíc během podzimních a zimních měsíců. Ročně jich průměrně uspořádáme 40. Vstupné bývá dobrovolné, případně se pohybuje v rozmezí 70-250 Kč, délka trvání 1-2,5 hod. dle druhu pořadu. Prostor pravidelně dostávají mladí tvůrci, amatérští interpreti a regionální osobnosti.
Pracovní noci

Nárazové akce hlavně pro Uliťáky a jejich kamarády, kteří se nebojí přiložit ruku k dílu. Konají se nepravidelně od podzimu 2006, kdy se Ulita přestěhovala do nových prostor, které bylo třeba nejdřív stavebně upravit, vybavit je a potom zútulnit. Od té doby je postupně zvelebujeme tak, abychom se v nich my i Vy - naši návštevníci cítli dobře. Zahrnují drobnější opravy (např. výrobu polic, laviček, obložení stěn, výmalbu, výzdobu, broušení, lakování, instalaci reklamní cedule a závěsného systému, opravy elektroinstalace a úpravy světel aj.) i větší práce (výměna vnitřních dveří, oprava kuchyňského koutu, přípravné práce pro opravy podlah, sociálních zařízení), které zvládáme vlastními silami.  A proč Pracovní noci? V noci se nemohl nikdo vymlouvat, že má jiný program kromě spánku.

 Dnes je So 15.6.2024
| Služby pro tento týden